Zadzwoń do nas: (42) 29 10 720
Wersje językowe:

Stomatologia estetyczna

ico-estZadaniem lekarza stomatologa jest nie tylko uzupełnianie braków zębowych czy odtwarzanie utraconych funkcji żucia i mowy, ale także przywrócenie estetyki – czyli pięknego, naturalnego uśmiechu i rysów twarzy.

W naszym gabinecie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów, oferujemy pacjentom usługi z zakresu stomatologii estetycznej na najwyższym poziomie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Proponujemy naszym pacjentom:

  • wybielanie zębów przy użyciu lampy Plazma Star. Niezwykle skuteczna i zarazem bezpieczna metoda na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. W czasie zabiegu równomiernie zostają wybielone zęby i równocześnie wypełnienia, co pozwala na uniknięcie kosztownej dla pacjenta ich wymiany!
  • licówki porcelanowe – zastosowanie licówek pozwala na szybkie uzyskanie pięknego i trwałego efektu zdrowych zębów, licówki nie zmieniają koloru, nie ciemnieją i nie przebarwiają się, dzięki licówkom na wszystkie przednie zęby można uzyskać zęby imitujące do złudzenia zęby naturalne o idealnym kształcie i kolorze, nawet jeśli zęby własne były wcześniej przesunięte, wychylone czy cofnięte.
  • wypełnienia kosmetyczne w postaci wkładów i nakładów
  • korony pełnoceramiczne.

PARKING

Uwaga: Posiadamy własny parking strzeżony – wjazd od ulicy Wólczańskiej 34.

KONTAKT

al. Kościuszki 17 Łódź 90-418
recepcja@zdrowieproventus.pl
42 29 10 720
42 29 10 721-22
42 29 10 723

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress