Zadzwoń do nas: (42) 29 10 720
Wersje językowe:

Implantologia

Stosujemy w naszej klinice 3 systemy implantologiczne.
W związku z tym zawsze znajdziemy korzystne rozwiązanie dla naszych pacjentów.

  • Kilkaset wszczepionych implantów rocznie, 99 % skuteczności, brak powikłań
  • najlepsi specjaliści w dziedzinie implantologii Prof. Dr hab. N. med. Piotr Arkuszewski Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz dr n. med. Aneta Neskoromna – Jędrzejczak, specjalista II stopnia z zakresu chirurgii szczękowej
  • doświadczony klinicznie personel,
  • 3 sprawdzone i nowoczesne systemy implantologiczne
  • specjalistyczny gabinet zabiegowy oraz pokój wybudzeń

Neskromna-JedrzejczakArkuszewskiNZOZ PROVENTUS specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów implantologicznych oraz zabiegach sterowanej regeneracji kości i tkanek miękkich. Naszym powodem do dumy są przede wszystkim zadowoleni pacjenci, którzy cieszą się pięknym uśmiechem, co często idzie w parze ze wzrostem pewności siebie. Kilkaset implantów rocznie, 99% skuteczności, zero powikłań.

Nowoczesna diagnostyka, duże doświadczenie kliniczne personelu, specjalistyczny sterylny gabinet zabiegowy oraz pokój wybudzeń, przystosowane do przeprowadzania zabiegów w znieczulenie ogólnym, pozwalają nam zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

W naszej klinice grono wykwalifikowanych lekarzy zadecydowało o korzystaniu z trzech wiodących systemów implantologicznych:

dsadożywotnia gwarancja

 

alphabio-logonajwiększa liczba wszczepionych implantów w Polsce

 

Implant-Direct-Sybron-logo-02przyjazny i zaawansowany amerykański implant

 

Dzięki nim, jesteśmy w stanie dobrać implant pod potrzeby konkretnego pacjenta. To właśnie nowoczesne i jednocześnie sprawdzone rozwiązania, powodują, że u nas nie masz powodu do lęku.

Poradnia implantologiczna Proventus to najlepsi specjaliści:  Prof. dr hab. n. med. Piotr Arkuszewski– Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz Dr n. med. Aneta Neskoromna – Jędrzejczak, specjalista II stopnia z zakresu chirurgii szczękowej. Ich wysokie kwalifikacje i doświadczenie  sprawiają, że w poczujesz się komfortowo  ibezpiecznie. Dla nas liczy się przede wszystkim dobro pacjenta, dlatego przed decyzją o wszczepieniu implantów przeprowadzamy szczegółowy wywiad lekarski oraz wykonujemy odpowiednie zdjęcia radiologiczne, aby upewnić się, że dana osoba kwalifikuje się do zabiegu implantologii. Niekiedy zdarza się, że taki zabieg nie jest wskazany i szukamy innego rozwiązania. Zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów to dla nas priorytet.

Już dziś, zapisz się na wizytę.

PARKING

Uwaga: Posiadamy własny parking strzeżony – wjazd od ulicy Wólczańskiej 34.

KONTAKT

al. Kościuszki 17 Łódź 90-418
recepcja@zdrowieproventus.pl
42 29 10 720
42 29 10 721-22
42 29 10 723

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress