Zadzwoń do nas: (42) 29 10 720
Wersje językowe:

Protetyka

ico-protRozwój i udoskonalanie technologii dentystycznych oraz ogromny postęp w dziedzinie materiałoznawstwa w ostatnich latach, stworzyły możliwości odtwarzania braków zębowych  na poziomie nieosiągalnym przed dekadą.

W klinice Proventus otaczamy naszych pacjentów kompleksową opieką stomatologiczną.

Koncentrując się na bieżącym problemie, z jakim zgłasza się pacjent , staramy się przedstawiać pełen program leczenia łącząc różne specjalności stomatologiczne z wykorzystanie m najnowszych technologii

Stawiamy na długotrwałe efekty leczenia protetycznego, które w pełni satysfakcjonują  pacjenta i pozwalają mu cieszyć się pięknym i beztroskim uśmiechem przez długie lata .
Dzięki coraz doskonalszej technice protetycznej, nowoczesnym materiałom dentystycznym oraz wykorzystaniu technik komputerowych jesteśmy w stanie coraz skuteczniej uzupełniać braki zębowe.

W klinice Proventus patrzymy na pacjenta całościowo, obejmujemy go kompleksową opieką stomatologiczną i po uprzednim solidnym przygotowaniu koncentrujemy się na konkretnym problemie, z którym pacjent się do nas zgłosił.

Staramy się spełniać oczekiwania pacjentów dzięki szerokiej gamie środków, jakimi dysponujemy oraz wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom.

Stawiamy na długotrwałe efekty leczenia protetycznego, które w pełni satysfakcjonują pacjenta i pozwalają mu cieszyć się pięknym i beztroskim uśmiechem przez długie lata.

IMG_6792_intOferowany zakres usług protetycznych

– korony porcelanowe,
– korony ceramiczne,
– korony wykonywane na złocie lub tytanie,
– licówki,
– wkłady typu „inlay”, „onlay”
– wkłady koronowo-korzeniowe
– mosty
– różnego typu protezy ruchome
– prace protetyczne oparte na implantach

PARKING

Uwaga: Posiadamy własny parking strzeżony – wjazd od ulicy Wólczańskiej 34.

KONTAKT

al. Kościuszki 17 Łódź 90-418
recepcja@zdrowieproventus.pl
42 29 10 720
42 29 10 721-22
42 29 10 723

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress